TEDx toimib arendavana juba registreerumisel

20. novembril toimub järjekordne TEDx konverents Tartus. Osalejate arv on traditsiooniliselt piiratud sajaga. See tähendab, et konverentsisaali ettekandeid jälgima pääsemiseks tuleb osalejaks kandideerida. Täita registreerumisvorm, et põhjendada, miks just Sina peaksid saama sel üritusel osaleda.

Selline kandideerimine on iseenesest juba avardav kogemus. Sest kui sageli me üldse võtame järelemõtlemisaega selle üle, millised on minu olulised saavutused või mis võiks olla Minu sõnum maailmale? TEDx-le kandideerimine sunnib endast neid vastuseid otsima. Ja see on hea.

Hea on ka see, et sellele üritusele ei saa ennast “sisse osta”. Tegemist on kuulajate jaoks peaaegu tasuta üritusega, seega on korraldajatel igati õigus valida, kes pääseb Athena keskusesse ja kes saab kõnedest osa oma arvutis. Selline asjaajamine võib esmapilgul tunduda võõrik ja ebaõiglane. Kuid kas see ikka on nii? Ma tean paljusid inimesi, kes ei osale(nud) näiteks Juhtimiskonverentsil või Personalijuhtimise konverentsil ainult ühel põhjusel – liiga  kallis! TEDx ei küsi: “Kui palju sul on?” vaid “Kes sa oled?” ja sunnib sind selle üle juurdlema.

Eelmise konverentsi muljete põhjal ütlen, et pingutav endasse vaatamine valituks saamise nimel tasub ennast kuhjaga!

One thought on “TEDx toimib arendavana juba registreerumisel

  1. Pingback: Vastused korduma kippuvatele küsimustele | TEDxTartu blogi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga