Tasapisi tasakaalu. Enese- ja stressijuhtimise koolitus.

NB!KOOLITUSE AEG ON MUUTUNUD! Koolitus toimub 27.mail 2011. VEEL ON VÕIMALIK REGISTREERUDA!

 

Meie käest on ikka ja jälle küsitud, et kas te avatud kursuseid ka teete. Nüüd siis saame vastata, jah, teeme küll!

Sellel kevadel pakub DevelopDesign ®  ühe erilise võimaluse võtta üks päev enda jõu-ja energiavarude taastamiseks. Nimelt viime 27.mail 2011 Otepääl, Bernhard SPA-s läbi enese- ja stressijuhtimise teemalise koolituse. Pealkirjaks oleme sellele pannud  “Tasapisi tasakaalu”. Koolituse viivad läbi Kadri Kõiv ja Mari-Liis Järg.

See kursus on mõeldud kõigile neile, kes soovivad korraks aega maha võtta ja mõelda, kuidas neil läheb, kuhu  ning kuidas edasi tahaks liikuda. Tegemist on koolitusprogrammiga, mille kesksel kohal saad olla Sina ise – just sellisena nagu Sa parasjagu oled – väsinud või pool puhanud, energiast pakatav või pisut sidruni moodi, teotahteline või äraootav tegutseja.

See koolitus võiks hästi sobida ka kingituseks ning itunnustamiseks-motiveerimiseks!

Koolitus aitab Sul leida vastuseid enesejuhtimisega seotud küsimustele:

  • Stress, läbipõlemine ja tasakaal. Mis need on? Kas tasakaalu hoidmine isikliku elu ja tööelu vahel on võimalik? Mis nipp küll töötaks, et tasakaalu mitte kaotada?
  • Heaolu ja hüveolu. Kuidas hinnata oma heaolu seisu? Kui hästi mul läheb?
  •  Inimesed minu ümber, meeskond, kolleegid, sõbrad, lähedased. Mis on võrgustik ja kuidas mina seda loon? Mida annan, mida saan?
  • Mida tahan lähima aasta jooksul kindlasti ette võtta, millised on minu pikemad plaanid? Milline on mulle rahuldustapakkuv elu aastate pärast?
  • Kuidas loovus aitab olla mul vaimselt ergas ja nautida oma tegevusi?
  • Millised on sammud, mida saan  astuda selleks, et elu- ja töörõõmu oleks rohkem?

Koolitusel saad mõelda selgemaks oma eesmärke ja unistusi, abiks selle juures on sulle loovtehnikad. Päeva jooksul saad rääkida lugusid Sinust endast, mõelda enda oluliste asjade peale ja kirjutada oma arenguplaani selgemaks eneseanalüüsi abil. Kui soovid, ootab Sind koolituse järgselt Berhard –Spa Veeilm.

Koolituse tasu on 180 €+ km (sisaldab koolitusmaterjali, tunnistust, lõunat ja kohvipause, soovijaile veeilma piletit kuni 2 tunniks).

Meie eripakkumine: kui ühest organisatsioonist osaleb 2 inimest, on kolmanda jaoks osalemine tasuta.

 Koolitusele registreerimiseks saada meil dd@developdesign.eu või helista 5119170 (Mari-Liis); 5203235 (Kadri).

Kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga