Soodne hind=tagasihoidik teenindus.

Allikas www.rehehotell.ee

Allikas www.rehehotell.ee

Ilmselt on nii mõnigi koolituse organiseerimisega kokkupuutuv inimene otsinud Tartumail suuremat koolitusruumi. Ma ei tea kui kaugele teie otsingud on jõudnud, kuid tegelikult on üsna Tartu linna külje all olemas suur, kuni 100 inimest mahutav konverentsisaal. Seda Rehe hotellis.  Ruum on tõesti avar, hea ventilaltsiooni, loomuliku valguse ja kiiresti ümberpaigutatava mööbliga. Kõik, mis puudutab ruumi ennast ongi hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Aga puudu jääb millestki olulisemast.

Kahjuks on  see teenindus. Ehk kui te arvate, et igas koolituskohas on olemas televiisor või cd-mängija, siis esiti puuduvad administraatori sõnul mõlemad. Peale pikemat läbirääkimist selgub siiski, et televiisori saab, tõsi küll koha peal selgub, et kui sellest peaks rohkem kui 5 inimest telepilti jälgima, näeks asi rohkem läbi lukuaugu piilumise moodi välja. Cd-mängijat ei ole. Või noh, tegelikult on küll restoranis, aga see ei loe. Vähemalt administraatori meelest mitte. Hästi, saame hakkama, seekord organiseerib cd-mängija tellija esindaja. Aga milleks siiski luisata, et majas selline kergesti ümberkolitav aparaat puudub?

Järgnev kriitika kuulub pigem peenlihvimise valdkonda. Kui kord hotelli sisenenud oled, siis saad seal olla täiesti segamatult. Mitte keegi ei tule kunagi küsima, kas kõik vajalik on olemas, ega millestki puudust pole vms. Sest üsna loogiline ju, kui puudust millestki tunned, küll siis tee teeninajani leiad, või mis.

Ja tasapisi jõuab minu rahulolematu alatooniga kirjutis sinnani, et selles majas on OK ruum, kuid mitte midagi enamat. Samas on kurvastav see, et tegelikult saaks anda sellelegi koolituskohale oluliselt lisaväärtust sentigi rohkem kulutamata. Piisaks ainult natuke rohkemast abivalmidusest ja huvitundmisest ning tekiks tahtmine seda koolituskohta veel kasutada. Praegu jään ma äraootavale seisukohale, minu käest siiski soovitust tellijale Rehesse minekuks ei tule. Salamisi olen mõelnud – võtke kasvõi rohkem raha, aga teenindage paremini.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga