Õppekorralduse alused

Meie kaubamärki esindavad koolitusettevõtted teevad reeglina tellimuskoolitusi. See tähendab, et koolitusgrupi komplekteerib tellija ning meie koostame iga kord õppekava, mis vastab just selle konkreetse organisatsiooni ja sihtgrupi vajadustele.

Avatud gruppe organiseerime me ise harva ja kui see toimub, on kursuse õppekava ning õppekorraldust puudutav avaldatud avalehel, uudiste rubriigis.

Avatud osalusega koolituskursuseid pakume oma koostööpartnerite vahendusel:

Äripäeva Akadeemia, vt. kursuseid e-poest

Praktilisi koolitusi ja treeninguid viime enamasti läbi väiksemates gruppides, kus on 6-15 osalejat. Kuid oleme teinud ka kursuseid, kus osalejaid on 20-200.

Koolitame eesti- ja inglise keeles, oma koostööpartnerite abil teeme ka venekeelseid koolitusi.

Koolitused toimuvad üle-Eesti, seal, kus tellija seda soovib. Ruumide ja muu korraldusliku eest kannab hoolt kas tellija või meie, kuidas just kokku lepime. Meie koolitused seavad vahel koolitusruumidele erinõudmisi. Nt. videotagasisidega kursustel on oluline harjutusruumide olemasolu. Seetõttu on oluline, et ruumide sobivus alati meiega eelnevalt läbi räägitaks. Soovi korral jagame meelsasti oma rikkalikku kogemust erinevate koolituskohtade poolt pakutava osas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Suhtlemistreenerite väljaõpe

22.07.2018

Meie ainus avatud kursus 2018. aastal on koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõpe.

Loe edasi ›

Loe meie blogi ›

Uudised

Kristel Jalak aasta koolitaja 2019 Loe edasi ›

Kuidas koolitada ajusõbralikult? Osale praktikumis! Loe edasi ›

Oleme TAZ® hindamisprofiili esindajad Eestis. Loe edasi ›