Õppekavad

Eelkõige pakume tellimuskoolitusi. See tähendab, et koolitame asutuste ja organisatsioonide poolt komplekteeritud gruppe.

Igaks tellimuskoolituseks koostame unikaalse õppekava/programmi, et täpselt vastata tellija ootustele ja osalejate õpivajadustele. Õpiväljundid lepime eelnevalt kokku tellijaga.

Kursuste pikkused on väga erinevad, alates paaritunnistest loengutest kuni mitmekümnepäevaste arenguprogrammide ja väljaõppekursusteni. Pikemad programmid koosnevad moodulitest, kus auditoorne töö vaheldub õppurite iseseisva kodutöö ja praktikaga. Koolitusprogramm võib olla kombineeritud ka erinevate uuringute, arenguseminaride, individuaalkonsultatsioonide vm. arendustegevustega.

Kui koolituskursuse käigus hinnatakse õpiväljundite saavutatust, siis väljastame kõik õppekava/programmi nõuded täitnud osalejatele tunnistused. Tunnistuste tarbeks vajame osalejate isikukoode. Kui teadmiste/oskuste kontrolli ei toimu, või kui osaleja ei täitnud programmi nõudeid, saab ta tõendi koolitusel osalemise kohta.

Avatud kursuseid, kus osaleda saavad kõik huvilised, pakub DevelopDesign® harva. Neist teavitame avalehe uudiste rubriigis.

DevelopDesign® kaubamärgi all tegutsevatel koolitusfirmadel on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt esitatud nõuetele vastavad järgmised õppekavad.

00 Üldõppekavade õppevaldkond 0031 Isikuarengu õppekavarühm

01 Hariduse õppevaldkond 0114 Aineõpetaja koolituse õppekavarühm

  • Koolitajakoolitus. Aktiivõppe rakendaja arenguprogramm
  • Koolitajakoolitus. Baasoskused
  • Koolitajakoolitus. Meistriklass
  • Koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõpe Näide

1022 Töötervishoiu ja -kaitse õppekavarühm

Konkreetse õppekavaga tutvumiseks võtke palun ühendust aadressil dd@developdesign.eu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Rohkem mänge ja meetodeid. Kas tõesti?

09.07.2020

Käesoleva aasta alguses viidi Erasmus+ projekti raames läbi uuring, selgitamaks uue õppekava tarbeks täiskasvanute koolitajate täiendõppe vajadusi.

Loe edasi ›

Loe meie blogi ›

Uudised

Kristel Jalak aasta koolitaja 2019 Loe edasi ›

Kuidas koolitada ajusõbralikult? Osale praktikumis! Loe edasi ›

Oleme TAZ® hindamisprofiili esindajad Eestis. Loe edasi ›