Materjalid ja meetodid

DevelopDesign® koolitajate tugevuseks ja eripäraks on aktiivõppe meetodite meisterlik valdamine ning õpi- ja grupiprotsesse arvestav rakendamine. Meie koolitused on alati tempokad, palju ise-tegemist võimaldavad ning osalejate individuaalseid vajadusi arvestavad. 5-15 minutilised lühiloengud vahelduvad harjutuste, grupitööde, arutelude, juhtumianalüüside ja rollimängudega. Omame süvaväljaõpet ja pikaajalist kogemust videotagasiside kasutamisel ning teeme seda õppijaid toetaval ja mitte traumeerival moel.

Videotagasisidega praktilisi treeninguid viime läbi kahe koolitaja samaaegsel juhendamisel. See võimaldab paremini demonstreerida erinevaid suhtlemismudeleid. Ja nii saame ka tagada, et iga osaleja saab koolitajatelt piisavalt individuaalset tähelepanu ja tagasisidet.

Kahte koolitajat koos kasutame mõnikord ka pikkades programmides, väga suurte gruppide puhul ning gruppides, kus organisatsiooni olukorrast tingituna võib eeldada koolitusel osalejate suuremat arenguvastupanu või omavahelisi konflikte. Meie koolitajate omavaheline sujuv koostöö on aastatega lihvitud täiuslikkuseni.

Koolitusmaterjalina saavad osalejad kaasa konspekti või töövihiku, mis koostatakse iga kord just konkreetse kursuse jaoks. See võib sisaldada teooriaülevaadet, töölehti, teste ja küsimustikke, artikleid. Jagame koolitusmaterjalina sageli ka raamatuid. Enamasti kirjastuse Väike Vanker väljaandeid.

Koolituse käigus valmivad grupitööd jm. materjalid saadame osalejatele elektroonse järelmaterjalina.

Elektroonse õpikeskkonnana on meil kasutusel Moodle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Rohkem mänge ja meetodeid. Kas tõesti?

09.07.2020

Käesoleva aasta alguses viidi Erasmus+ projekti raames läbi uuring, selgitamaks uue õppekava tarbeks täiskasvanute koolitajate täiendõppe vajadusi.

Loe edasi ›

Loe meie blogi ›

Uudised

Kristel Jalak aasta koolitaja 2019 Loe edasi ›

Kuidas koolitada ajusõbralikult? Osale praktikumis! Loe edasi ›

Oleme TAZ® hindamisprofiili esindajad Eestis. Loe edasi ›