Mari-Liis Järg

Mariliis@developdesign.eu CV Diplomid
+372 51 19 170 VLA Konsult UÜ CV in English

Mulle meeldivad asjad, milles on kordumatust ning millel on inimeste jaoks tähendus. Olen veendunud, et neid tähendusrikkaid asju saab olla erinevatel eluetappidel hoopis vastuokslikke. Kuidas aga teha oma elu ja tööhetketest kordumatu? Ja leida tähendusrikkust? Nende küsimustega saad tegeleda, kui pöörad pilgu sisse. Peatud ja vaatad, kus on kordumatus sinus eneses. Koolitaja tegutsedes viimase kaheksa aasta jooksul olen aidanud nii leida kui ära tunda tähendusrikkust. Mind inspireerib treeneritöös eelkõige see, kui näen seda sammu, mida inimesed julgevad võtta, et muutuda ja leida kordumatust.

Olen aidanud kordumatust leida ka organisatsioonide tegutsemismaastikult, vaadanud koos nendega teeninduse muutmist isikupäraseks ja ainulaadseks. Tegelikult meeldib mulle veel konsultandina teha kahte asja korraga, kujundada koos organisatsiooniga tema tegutsemispõhimõtteid, olgu siis teenindamisel või oma töötajate arendamisel, paralleelselt inimesi ärgitades oma rolli uuel viisil nägema. Usun, et nii saab parima tulemuse.

Mari-Liisi enesetutvustusvideo Äripäeva Akadeemias

Koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõpe 2018

30.11.2017

Koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõpe on mõeldud neile, kes soovivad omandada metoodika, mis võimaldab luua ja tulemuslikult läbi viia  täiskasvanutele mõeldud koolitusi ja videotagasisideg

Loe edasi ›

Loe meie blogi ›

Uudised

Taas on võimalik õppida suhtlemistreeneriks! Loe edasi ›

Oleme TAZ® hindamisprofiili esindajad Eestis. Loe edasi ›

Alustame vastuvõttu koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõppesse 2013-2014 Loe edasi ›