Kobraste ja mulgipudru mail

kopra-talu-kobrasTulen koolitamast Kopra turismitalust, Viljandimaal. Teada-tuntud koolituskoht, mida ma nüüd enda jaoks uuesti avastasin, sest polnud seal vahepeal aastaid käinud.

20 km Viljandist Valga suunas on ideaalne asukoht neile, kes otsivad koolituskohta “põhja ja lõuna vahepeal”. Sobib Tallinnast tulijatele, tartlastele, pärnakatele.

Ruumi, teeninduse ja tingimuste suhtes pirtsaka koolitajana oli mul mälestus, et muidu igati toreda interjööriga talus oli jama koolitada, sest ruum oli pime ja seinad nii paksult ulukinahku ning topiseid täis, et tahvlipabereid polnud kuhugi kleepida.kopra-konverentsiruum Seda toredam oli avastada, et talu on juba 3 aastat tagasi valmis saanud uue seminaritiiva, mis on peaaegu et ideaalne koolitamiseks. Peaaegu selles mõttes, et pabertahvli esine piirkond on õhtul õige pisut pime. Ja ikkagi on kõik vabad seinad, kuhu pabereid riputada saaks,  nahkadega kaetud!! See näikse olevat mingi kinnisidee vist neil…

Kuid ruumi, õhku ja valgust on palju ning majutuse pool puhas ja hubane. Kogu teenindus on 5+++. Soovitan soojalt ka kööki. Mulgipuder polnud mitte söödav, vaid lausa maitsev ning värsked pirukad ja karask viisid keele alla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga