Kaks toredat koolituskohta

Oleme otsinud uusi koolituskohti ja leidnud kaks, kuhu tasub minna. Alevivanema_Carl_Schmidti_maja

Esiteks Alevivanema Carl Schmid’ti maja Põltsamaa kesklinnas. Suurteks plussideks on:

  • asukoht Tallinn-Tartu maantee vahetus läheduses. Ilmast ilma on ju nii, et seminaril või koolitusel saavad kokku Tallinna ja Tartu rahvas ning kohtumispaik võiks asuda kuskil vahepeal. Põltsamaale on ka hea bussiühendus ja maja ise asub täitsa “kesklinnas”.  Samas algavad mõnusad jalutusrajad Põltsama jõe kallastel sealtsamast.
  • Omapärane ja stiilne interjöör. Valgust on palju, toolid mugavad. Kõik koolituseks vajalik on kohapeal olemas. Teise korruse seminariruum sobib väiksemale grupile, kuni 12 inimest. Esimese korruse söögisaalis saaks teha ka suuremaid üritusi.
  • Koolitusruumid, majutus ja toit on kõik ühest kohast. Toitlustamiseks saab valida, kas kasutada suure maja söögisaali või kõrvalmajas, samas kompleksis asuvat Hullava Naise pubi.
  • Pererahvas on väga lahke, püüdlikult vastutulelik ja igati kliendi soove arvestada püüdev.
  • Hinnad on väga sõbralikud.

Miinuseid ka:

  • Maja arendamine on alles pooleli. Mõneski kohas on kasutatud ajutisi lahendusi, nt palkseintega toas küproklagi, reliinpõrand või laminaat-öökapp. Fassaadi kallal käivad remonditööd jms. See kõik on muutumas, kuid võtab aega.
  • Pooleli on ka kodulehe arendus. Palju sealt infot ei saa, seetõttu käisimegi ise kohapeal asja uurimas.
  • Majutustingimused on lihtsad – tuba ja voodi. Tualett- ja pesemisruumid koridoris ühised, ehkki pererahvas ehitab tasapisi juurde tualettruumiga tube.

Teine koht, mis hoogsalt populaarsust kogub, on Puurmani lähistel asuv jahimaja Trofee. Eelkõige rahva hulgas tuntud oma suurepärase ulukilihamenüü ja kallite hindade poolest, mis ei pruugi koolituseelarvesse mahtuda.

trofeeToit on neil tõesti omapärane, maitsev ja rikkalik, selles pole kahtlustki.

Hindadega on aga nii ja naa. Majutus ja seminariruumid ei ole kallimad, kui teistes sarnastes kohtades. Ehmatab eelkõige toit. Nt. sain nende pakkumise, kus 1-päevasel koolitusel oli ühe osaleja lõuna normaalmaksumus 360 kr, mida pakuti soodushinnaga 290 kr.  Koolituseelarvete tegemisel sellise hinnatasemega enamasti ei arvestata. Kaup aga ei pruugi katki jääda, sest kui küsida, selgub, et kõhu saab täis ka 90.- kr eest inimese kohta. Neid võimalusi aga laialt ei reklaamita. Kõige targem tegu oleks ausalt neile öelda, palju sul raha on, ja paluda vastavalt sellele menüü koostada.

Igatahes tasub nendega läbi rääkida, sest interjööri ja asukoha poolest võrratumat koolituskohta annab Eestist otsida!

One thought on “Kaks toredat koolituskohta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga