Arenguseminarid

Arenguseminar on grupitöö vorm, kus aktiviseerivate töömeetoditega õhutatakse osalejate vaba mõttevahetust, loovust, süvitsi ja “raamist väljas” mõtlemist ja seda kõike konkreetse teema või arenguülesande piirides. Arenguseminar kui töövorm on universaalne. Seda saab kasutada, et määrata ja täpsustada organisatsiooni strateegiat, eesmärke, arengusuundi, tegevuskavasid, lahendada probleeme või konflikte, analüüsida turusituatsiooni, suurendada teineteisemõistmist, sõlmida kokkuleppeid töötajate vahel ja palju muud.

Arenguseminar koosneb reeglina kindlatest etappidest, kus igas võib kasutada erinevaid meetodeid tulemuseni jõudmiseks.

Seminari ette valmistades ja läbi viies hoolitseme selle eest, et kõik osalejad panustaksid aktiivselt, et tekiks avameelne ja samas turvaline õhkkond ideede arutamiseks ja et planeeritud tegevused mahuksid kokkulepitud ajapiiridesse.

Vormistame seminari käigus valminud materjali protokolli või kokkuvõttena ning vajadusel täiendame seda omapoolsete tähelepanekute ja soovitustega.

Seminari pikkus võib olla vägagi erinev, alates paarist tunnist ja lõpetades mitmepäevaste nõupidamiste seeriaga. Kõik sõltub konkreetsest ülesandest ja eesmärgist.

Suhtlemistreenerite väljaõpe

22.07.2018

Meie ainus avatud kursus 2018. aastal on koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõpe.

Loe edasi ›

Loe meie blogi ›

Uudised

Kuidas koolitada ajusõbralikult? Osale praktikumis! Loe edasi ›

Oleme TAZ® hindamisprofiili esindajad Eestis. Loe edasi ›

Alustame vastuvõttu koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõppesse 2013-2014 Loe edasi ›